سلفون كش

درباره وبلاگ
موضوعات

سلفون كش

سلفون کش چیست ؟

دوشنبه نوزدهم 1 1398

برای پوشاندن روی بسیاری از محصولات از سلفون کش استفاده می شود. به خصوص از سلفون کش برای بسته بندی ظروف یکبار مصرف استفاده می شود. روی بسیاری از مواد غذایی نیز با استفاده از سلفون کش پوشانده می شود.

سلفون کش چگونه کار می کند

بعد از این که مواد غذایی داخل ظرف مورد نظر قرار داده می شود با استفاده از سلفون کش دورتادور آن پوشانیده می شود و در نهایت هم یک تیغه ای حرارتی ان را برش می دهد و به انتهای ظرف می چسباند و برای اینکه از چسبیده شدن سلفون به دور ظرف اطمینان حاصل شود بر روی سینی تفلونی که دارای حرارت است قرار داده می شود تا سلفون بر اثر حرارتبه خوبی جمع و چسبانده شود. برای خرید سلفون کش باید اطلاعاتی را از پیش داشته باشید که در زیر اشاره ای به آن ها می کنیم

درباره انواع سلفون کش

سلفون کش استفاده زیادی در بسیاری از صنایع بسته بندی دارد که در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. سلفون کش اتوماتیک، خانگی، رومیزی، سلفون کش حرارتی و کوچک از انواع سلفون کش محسوب می شود.

سلفون کش اتوماتیک برای مراکز تولیدی بزرگی نظیر کشتارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین این نوع از سلفون کش برای بسته بندی انواع گوشت و سبزی و خرما و از این قبیل محصولات استفاده می شود عملکرد سلفون کش اتوماتیک به شکل الکترومکانیک بوده و داارای سیستم پی ال سی می باشد. سلفون کش اتوماتیک دارای سرعت بالایی می باشد و کیفیت بسته بندی این نوع از سلفون کش زیاد می باشد. عرض پوشش دهنده توسط این نوع از سلفون کش بین 120 تا 210 میلی متر متغیر می باشد.

سلفون کش خانگی نیز ساختار ساده ای دارد و از دستگاه های بسته بندی محسوب می شود. جنس سلفون کش حانگی آل.مینیومی بوده و وزن اندکی دارد وبرای بستهبدی های خانگی از این نوع از سلفون کش استفاده می شود. برای مثال برای بسته بندی سبزیجات و میوه حات و گوشت می توان از این نوع از سلفون کش بهره برد.

سلفون کش رومیزی یز دارای ابعاد کوچکی می باشد و می تواند در فروشگاه ها مورد استفاده قرار بگیرد. سلفون کش رومیزی یا از جنس استیل می باشد و با دارای بدنه رنگی می باشد. سلفون کش رومیز دارای سینی تفلون و یک تیغه برای برش می باشد.  سلفون کش دارای سیستم برش حرارتی بوده و می توان میزان حرارت را در این دستگاه تنظیم نمود. عرضی که توسط سلفون کش رومیزی ساپورت می شود بین 40 تا 45 سانتی متر می باشد.

سلفون کش کوچک نیز برای پوشاند مواد غذایی نظیر سبزی قارچ و گوشت و مرغ و بسیاری دیگر مواد غذایی از این قبیل مورد استفاده قرار میگیرد ودارای سیتم حرارتی می باشد. این نوع از سلفون کش دارای سینی تفلون نیز می باشد. اگر می خواهید سلفون کش را برای موادی مرطوب استفاده کنید بهت است نوعی از سلفون کش را که دارای بدنه ای استیل باشد را انتخاب نمایید. ولی برای محصولات خشک بهتر است از سلفون کش دارای بدنه رنگی استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با فروشگاه اینترنتی لیون ایران تماس بگیرید

(0) نظر
X